22 Haziran 2010 Salı

bir artı bir


bunu sizinle paylaşmam gerektiğini düşünüyorum.
09 ilkbaharından beri tek başıma yazmayı düşündüğüm bir blog düşüncem var. bugüne kadarki denemelerin aksine üzerinde çalışılmış yazıların bulunduğu bir blog düşüncesi. geçtiğimiz sene çeşitli sebeplerle bu iş yattı, ama blogun ismini bile belirlemiştim.
geri geldikten sonra bir iki haftadır bu blogu artık açayım diye düşünüyorum. benim adıma pek haz etmediğim bir durum oluştu, aktarayım. bloga koymayı düşündüğüm "bir artı bir" ismi roll kapatıldıktan sonra kurulan yeni derginin de ismi olmuş bu sene başında. muhtemelen aynı yere gönderme yapılarak konulan bir isim bu, keyfim kaçtı bundan ötürü. yine de tefaruatlar üzerinde takılmayıp yazmaya başlamak gerek, isminden çıkartabileceğiniz üzere sinema üzerine bir şeyler olacak, her an başlayabilirim haberiniz olsun.
bu arada bu yazıyı kimler okuyor onu da merak ediyorum doğrusu. reader de sayfanın 23 okuyucusu olduğunu gördüm ve çok şaşırdım, reader kullanan hiçbir tanıdığım yok, yani bu 23 kişi benim için muallak, şimdi ortaya çıkın falan demiyorum kimseye-isteyen herkesle yollarımız kesişiyor bir şekilde zaten- ama bu da garip geldi paylaşayım dedim. yani şöyle bir durum var, bir yeri okuyorsam arada bir merhaba da diyebilirim, çok zor olmasa gerek.
iyi geceler.

5 yorum:

egemavisi dedi ki...

Merhaba.

teorikterörist dedi ki...

Belki gercekten sessiz kalmak dogru degil. Cunku "ic deney" takip ettigim degil ama okudugum yegane blog. Merhaba!

galeone dedi ki...

Merhaba.

a.s dedi ki...

arkadaşlar merhaba:)
yazarken mantıklı olduğunu düşündüğüm için yazdım ama mail adresim orada yazıyor, isteyen zaten ulaşabilir, bu şekilde biraz taciz etmiş gibi oldum sanki.

ege mavisi bu arada ben de sana "merhaba" demiyorum uzun zamandır, umarım iyisindir.
teorikteorist-ismi sevdim- daha fazla yazmanı dilerim.
galeone selam:)

egemavisi dedi ki...

Taciz denemez belki, uyuşukluğu gidermek denilebilir, bence.
İyiyim, sağol. Hatta tatilde olmaktan dolayı daha iyiyim. Umarım sen de en az benim kadar iyisindir.