20 Haziran 2009 Cumartesi

niteliksiz adam II çıktı!

bekleyenlere, unutanlara, ümidi kesenlere duyurulur:
niteliksiz adamın ikinci cildi yky de!
vatana ve millete hayırlı olsun, üçüncü cilt için on sene sonra görüşelim.
son olarak, ahmet cemal sen bizim her şeyimizsin.

3 yorum:

Adsız dedi ki...

istek üzerine yazıyor musunuz bilmiyorum ama ben ve sabasçiyan bir talepye bulunacağız..şu bachmann ın (evet şu çünkü aramız pek iyi değil kendisiyle) malinası hakkında -ama mutlak aşkın zartı zurtu gibi genellemeler ve süslü cümlelerle değilde daha çok dummies usulü bir şeyler yazarsanız -böyle gidersem bu 3 sayfayı bulacak-yaz işte:)
teşekkürler.

lüzumsuz dedi ki...

abi zayıf noktamdan vurdun ya:)
iki sene önce diğer sayfamda kitaplar üzerine yazmayı denemiştim, iki kitap yazdım, sonra bana birader ne kadar boktan yazdığının farkında mısın dediler, bir de o aralar ilk defa roman okuma dışında eleştiri okumaya başlamıştım, en iyisi ben susayım dedim. o günden beri de yazmadım, geçen sene de sinema üzerine okumaya başladım, o yüzden artık sinema da yazmıyorum. işin ilginç yanı yazdığım iki kitaptan biri de malinaydı.
http://aylakzamanlar.blogspot.com/2007/10/malina.html
şimdi bunu okuyunca bana çok komik geliyor, hele son paragraftaki bir cümlede malı satmaya yönelik çabam benim adıma trajik, sizin adınıza komik, böyle şeyler yazanlara ben de çok gülüyorum artık ama, akıllandım.

ya bu arada aklımdayken bir blogun var mı, çünkü gördüm diye hatırlıyorum hayal meyal.
sebasçiyan a selamlar:)

Adsız dedi ki...

hayır blogum yok olanlara sataşıyorum böyle..bana küfretme rss olayını çıkarana küfret şaka bir yana malina ya takmış bir biçimde saatlerdir yapılan bir araştırma sonunda senin burası karşıma çıkınca olay sana patladı yani.
önceden de sebasçiyanla yorumda bulunmuştum sight and sound listesiydi sanırım neyse ondan hatırlıyorsundur..