29 Ekim 2008 Çarşamba

Kapatma

Bloglardan yapılan lig tv yayınlarından ötürü digitürk ün talebi üzerine blogspot kapatılmıştı. Zaten bu maçları seyretmek isteyenler iki de bir takılan görüntünün küçük ekranın başına geçip seyretmezler, ve de belki de sayısı iki elin parmağını geçmeyen bu bloglar yüzünden bütün domainlerin kapatılması çok anlamsızdı.Neyse ki bugün farkettiğim üzere bu yasak ortadan kalkmış.
Evet bu süre zarfında da çeşitli siteleri kullanarak bu bloglara ulaşım sağlanabiliyordu ama biz girip bir şey yazmadık . (Lüzumsuz 'un tek yazısı dışında.)Tembellik yapmaya yer mi arıyoruz acaba ? Bu söylediklerim senin için geçerli değil gar sakini üzerine alınma senin için değişen bir durum olmadı.
Lüzumsuz Adam'ın önderliğinde , yazılarımız devam edecek . Ben de elimden geldiğince ona destek olmaya çalışacağım .
Ve evet sen sevgili okuyucu , her ne kadar yorumlar yazmasan da senin orada olduğunu ve bir şeyler paylaşabildiğimizi düşünüyoruz seninle. Senin için , kendimiz için devam edecek yazılar düzeyli bir şekilde.
Saygılar..

1 yorum:

'mula dedi ki...

Sessiz de olsak seviyoruz biz yazılarınızı. Çok uzun zamandır lüzumsuz adamı, artık da seni! Devam edecek olmanız negzel.